OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

ŠKOLENÍ STRÁŽNÍKŮ K NOVELE PŘESTUPKOVÉHO ZÁKONA

Od 1. července 2017 nabyde účinnosti zcela zásadní novela přestupkového zákona, která bude znamenat nutnost osvojení si nových termínů i praktických postupů. Připravili jsme pro vás školení, při kterém seznámíme účastníky s významnými změnami v přestupkovém právu. Náš výklad bude zaměřen především na novinky, které se dotknou strážníků obecních a městských policí nejen v praxi, ale i dalších zkouškách z odborné způsobilosti.

Součástí školení bude rovněž seznámení přítomných s novinkami v "Tabákovém zákoně" s platností od 31.5.2017, s novelou zákona o shromažďování a připravovanou novelou zákona o silničním provozu. Samozřejmě doplníme novinky k připravované novele zákona o obecní policii, na kterou čekáme již několik let.

ŠKOLENÍ V NAŠEM ŠKOLICÍM STŘEDISKU

Objednejte školení vašich strážníků v našem školicím středisku (více informací zde). Začátek školení bude vždy naplánován na 10,00 hod. Účastníci se mohou těšit na kávu, nealkoholický nápoj a výborný oběd podle výběru. Předpokládané ukončení školení kolem 16,00 hod. 

V případě nutnosti lze individuálně objednat i ubytování v penzionu Lika za částku 400,- Kč za účastníka a noc.

  Délka školení:    cca 5 hodin
  Základní cena školení pro maximálně 5 strážníků:    7 500,- Kč
  Cena za každého dalšího účastníka:    750,- Kč

ŠKOLENÍ U VÁS, VE VAŠICH PROSTORÁCH

Proškolit strážníky samozřejmě můžeme i ve vašich prostorách. Je nutné počítat s dostatečně velkou místností s možností použít audiovizuální techniky (dataprojektor, plátno). 

  Délka školení:    cca 5 hodin
  Základní cena školení pro maximálně 5 strážníků:    5 900,- Kč
  Cena za každého dalšího účastníka:    550,- Kč
  Cestovní náklady* 12,- Kč za kilometr

Máte-li jakékoliv dotazy k tomuto školení, kdykoliv nás kontaktuje! 

Přihlášky ke školení zasílejte vyplněním našeho kontaktního formuláře. Do pole "zpráva" uveďte Vaše kontaktní údaje, včetně navrhovaného termínu a místa školení a počet účastníků. Neprodleně Vás budeme kontaktovat a domluvíme další podrobnosti. V případě obsazeného termínu se určitě dohodneme na náhradním. Případně nás rovněž můžete kontaktovat volnou formou pomocí emailové zprávy na adresu email@gralus.cz.

V PŘÍPADĚ ZÁJMU NÁS KONTAKTUJTE CO NEJDŘÍVE! TERMÍN ÚČINNOSTI NOVELY SE RYCHLE BLÍŽÍ A NĚKTERÉ TERMÍNY JSOU JIŽ OBSAZENY!

* Cestovní náklady se vypočítávají podle nejbližší vzdálenosti z obce Vašírov (27061 Lány) k místu konání školení (při zadání nejkratší trasy v mapách Seznamu).

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.