OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

REKVALIFIKAČNÍ KURZ PRO ČEKATELE

Rekvalifikační kurzy pro čekatele obecních policií provádíme průběžně, nemusíte čekat na zahájení termínu, přizpůsobíme se vašim požadavkům. Kontaktujte nás a domluvíme nejbližší možný termín nástupu čekatele do kurzu.

Rekvalifikační kurz pro čekatele obecních policií provádíme ve čtyřdenních soustředěních, s celkovou dobou trvání dvou měsíců. Délku kurzu můžeme zkrátit v případě, že čekatel disponuje praxí u Policie ČR nebo pokud má odpovídající právní vědomosti. Na tuto skutečnost bychom vás upozornili po prvním soustředění.

Účastníci kurzu od nás obdrží licenci výukového programu Magister Professional s licencí na 3 měsíce a naší "Učebnici pro čekatele a strážníky", vše zdarma. Čekatele připravujeme individuálně, každému účastníkovi našeho kurzu poskytujeme, nad rámec běžné výuky, bezplatné konzultace.

V ceně kurzu je samozřejmě i odborná příprava čekatele, kterou vede zkušený instruktor a jejíž součástí jsou základy sebeobrany a používání donucovacích prostředků, v rozsahu stanoveném MV ČR.

  Délka kurzu:   cca 2 měsíce (podle rozsahu znalostí čekatele)
  Cena kurzu bez ubytování (pouze obědy):   18 900,- Kč
  Cena kurzu s ubytováním a celodenním stravováním:   28 500,- Kč

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.