OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Prolongační kurz strážníků

Prolongační kurz je určen pro strážníky, kterým se blíží konec platnosti jejich osvědčení z odborné způsobilosti. Náš kurz je prováděn formou pětidenního intenzivního školení. Šestý den je vykonána zkouška z odborné způsobilosti strážníků před komisí Ministerstva vnitra.

Naše školicí středisko nemá dopředu vypsané termíny kurzů. Reagujeme vždy na vaše požadavky a termíny zahájení kurzů a vykonání zkoušky domluvíme osobně. Z tohoto důvodu je nutné, abyste nám své požadavky zaslali včas. Nezapomeňte, že strážník musí být do kurzu přihlášen nejpozději 3 měsíce před skončením platnosti jeho osvědčení z odborné způsobilosti.

Naše zásada je, že provádíme prolongační kurzy se strážníky v maximálním počtu účastníků do 10 osob. Takto se můžeme individuálně věnovat každému účastníkovi a reagovat na jeho požadavky a dotazy.

Pro účastníky kurzu ze vzdálenějších míst republiky nabízíme příjemné ubytování a celodenní stravování. Účastníci kurzu si stravu vybírají podle aktuální nabídky restaurace, čas podávání večeře si stanoví individuálně.

Každý účastník kurzu obdrží licenci našeho výukového programu Magister Professional na 3 měsíce zdarma, a to ihned po zaregistrování přihlášky do kurzu. Je bezpodmínečně nutné, aby se každý účastník kurzu připravil na vykonání písemné části zkoušky z odborné způsobilosti individuálně, protože samotný kurz je zaměřen na přípravu k ústní části zkoušky. Doporučujeme rovněž každému účastníkovi kurzu objednat naší "Učebnici pro čekatele a strážníky".

  Délka kurzu:    5 dnů po sobě jdoucích, 6. den zkouška
  Cena kurzu bez ubytování (pouze obědy):    5 500,- Kč
  Cena kurzu s ubytováním (celodenní stravování):    8 250,- Kč

Ceny jsou konečné, bez dalších příplatků.

Ke zkoušce musí každý účastník kurzu disponovat platným občanským průkazem a kolkem v hodnotě 1 tis. Kč.

Jen ještě jednou upozorňujeme, že prolongační kurzy strážníků můžeme provést přímo u vás, ve vašich prostorách! Ušetříte tím nemalé finanční prostředky z vašich rozpočtů.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.