OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Prolongační kurz u vás!

Již nemusíte své strážníky vysílat k prolongačnímu kurzu. Po vzájemné dohodě můžeme přijet my k vám a takový kurz provést ve vašich prostorách. Takové řešení může vaší obci ušetřit nemalé finanční prostředky a strážníci jsou, i v průběhu školení, přítomni na pracovišti a můžete sledovat jejich studijní výsledky. Navíc jste v přímém kontaktu ze školitelem. Vám zůstane pouze starost zajistit vhodné prostory pro školení, samozřejmě s ohledem na počet přihlášených strážníků. Kurz probíhá vždy v pěti dnech po sobě jdoucích. Po dohodě lze kurz provést i přes víkend. Přihlášku strážníků ke zkoušce a jejich následou dopravu k jejímu vykonání si musíte zajistit sami.

Neomezujeme vás nutným počtem strážníků, kteří se takového kurzu zúčastní, a jak je zřejmé z přiloženého srovnání, cenově se vám takové řešení vyplatí již od dvou přihlášených strážníků, kterým byste jinak hradili i náklady za stravování a ubytování v našem školicím středisku.

Také účastníkům kurzu, který se uskuteční ve vašich prostorách, dodáme zdarma licenci našeho výukového programu Magister Professional na tři měsíce. Rovněž zde upozorňujeme, že bude vhodné každému účastníkovi kurzu objednat v předstihu "Učebnici pro čekatele a strážníky".

  Základní cena kurzu ve vašich prostorách pro 1 - 2 strážníky:  14 990,- Kč
  Za každého dalšího strážníka se cena navyšuje o:    2 500,- Kč

CENOVÉ SROVNÁNÍ PROLONGAČNÍCH KURZŮ:

 Počet strážníků: 2 5 10
 Cena kurzu ve školicím středisku s ubytováním:  16 500,- Kč  41 250,- Kč  82 500,- Kč
 Cena kurzu ve vašich prostorách:  14 990,- Kč  22 490,- Kč  34 990,- Kč

Ceny jsou konečné, bez dalších poplatků

Ze srovnávací tabulky je zřejmé, že objednáním kurzu pro strážníky ve vašich prostorách můžete ve svých rozpočtech ušetřit nemalé finanční částky.

Kdykoliv nás kontaktujte a domluvíme konkrétní termín zahájení kurzu.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.