OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH ŠKOLICÍHO STŘEDISKA GRALUS

Hezký den!

Naše školicí středisko se specializuje na pořádání kurzů a zdokonalovacích školení pro strážníky obecních a městských policií, včetně zajišťování poradenské činnosti pro obecní a městské úřady v souvislosti se vznikem a následnou činností obecních a městských policií. 

Bohužel, vzhledem k současné pandemické situaci jsme byli nuceni provádění školení přerušit. Jakmile to situace dovolí, zcela určitě Vám předložíme aktuální nabídku.

V současné době si u nás můžete alespoň objednat naší "Učebnici pro čekatele a strážníky", ve které naleznete všechny otázky k ústní části zkoušky z odborné způsobilosti strážníků obecních a městských policií, samozřejmě vždy s vyčerpávající odpovědí. Učebnice je vhodná pro všechny uchazeče o zaměstnání strážníka, případně strážníky, kteří se chystají vykonat zkoušku před komisí MV ČR. Učebnice jsem doplnili a otázky jsou platné od 1. ledna 2021. Můžeme ji doporučit rovněž všem strážníkům, aby se lépe seznámili s novelou zákona o obecní policii, která nabývá účinnosti od nového roku.  Učebnice je formátu A4, s kroužkovou vazbou, 128 stránek.

Pro řádnou přípravu k písemné části zkoušky z odborné způsobilosti strážníků nabízíme k zakoupení náš výukový program MAGISTER (v několika verzích).  Program je určen pro operační systém Windows. Program Vás naučí všechny otázky, které u písemné části zkoušky můžete dostat, vyzkouší Vás ze znalostí a rovněž Vám vypracuje a předloží test z jejich znalostí v obdobné podobě, jak jej dostanete u zkoušky. Vaše znalosti samozřejmě poté vyhodnotí. Program je rovněž dostupný ve verzi "Professional", ve které, kromě otázek k písemné části zkoušky, získáte rovněž přístupk k aktuálnímu znění všech potřebných zákonů a naší Učebnici pro čekatele a strážníky v elektronické verzi. Je samozřejmé, že vše je již aktualizováno k 1. lednu 2021.

Jestliže již program MAGISTER využíváte a máte platnou licenci, můžete si stáhnout aktualizaci programu MAGISTER k 1.1.2021 právě ZDE!. Upozorňujeme, že některé antivirové programy (nebo i operační systém Windows sám) Vás může upozornit, že se jedná o program, který může poškodit Váš  počítač. Je to jen z toho důvodu, že se jedná o zcela nový program, který antivirové programy dosud neznají. Zvolte proto, prosím, možnost "zachovat stažený program" a poté jej spusťte. Garantujeme, že instalační soubor žádné viry nebo jiný škodlivý kód neobsahuje! 

Máte-li jakékoliv dotazy k činnosti našeho školicího střediska, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře, nebo volnou formou na elektronickou adresu email@gralus.cz

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.