OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH ŠKOLICÍHO STŘEDISKA GRALUS

Hezký den!

Naše školicí středisko se specializuje na pořádání kurzů a školení pro strážníky obecních a městských policií, včetně zajišťování poradenské činnosti pro obecní a městské úřady v souvislosti se vznikem a následnou činností obecních a městských policií. 

S touto činností máme již dlouholeté zkušenosti a vždy se snažíme poskytovat nadstandardní péči o naše zákazníky. Také s ohledem na náš individuální přístup ke každému účastníkovi školení patří námi připravovaní čekatelé i strážníci k nejlépe hodnoceným u zkoušek z odborné způsobilosti strážníků. 

Školení a kurzy uskutečňujeme v příjemném prostředí rodinného penzionu Lika. Účastníci mají možnost výběru stravy z bohatého jídelního lístku. V případě nutnosti je zde rovněž zajištěno ubytování na pokojích s vlastním sociálním zařízením. Jedna káva nebo čaj zdarma patří již k zažitému standardu našeho školicího střediska. Snažíme se, aby se všichni u nás cítili co nejlépe.

Vydáváme rovněž vlastní Učebnici pro čekatele a strážníky, kterou dostanete vždy v aktuálním znění ke dni objednání. Obsahuje všechny odpovědi na otázky, které můžete obdržet u ústní části zkoušky strážníků obecní policie. U zkoušky vás tak nemůže nic překvapit. Již nyní zasíláme učebnici, která obsahuje otázky k ústní části zkoušky platné od 1. ledna 2018.

K přípravě na písemnou část zkoušky strážníků nabízíme náš vlastní výukový program MAGISTER, který vás naučí všechny otázky, které se mohou objevit v písemném testu. Instalační soubor programu si můžete stáhnout ZDE. Jedná se o DEMO verzi programu, jehož plnou verzi si můžete objednat v našem e-shopu. Náš program již obsahuje otázky, které jsou platné od 1. ledna 2018!

UPOZORNĚNÍ: Dne 29.10.2018 jsme uvolnili novou verzi programu MAGISTER, ve které opravujeme chybu v načítání zákonů. Pokud používáte verzi 1.7.1 nebo nižší, stáhněte si a nainstalujte verzi 1.8.0 (klikněte zde)!

Máte-li jakékoliv dotazy k činnosti našeho školicího střediska, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře, nebo volnou formou na elektronickou adresu email@gralus.cz

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.